Jeżeli do oprogramowania inżynierskiego można podpiąć własne procedury to NVIDIA udostępnia darmowy driver NVCC za pomocą którego można kompilować kod napisany w C. Można to robić z Visual Studio (od wersji 10) pod Windows lub używając gcc pod Linuxem.
Wówczas oprogramowanie optymalizuje się pod posiadaną kartę graficzną. Warto mieć kartę o CUDA capability większym niż 2.0 ze względu na obsługę typu double.Zobacz Komentarze Newsów
Czy ktoś z forum korzysta może z Elmera? Bardzo ciekawi mnie jak to działa. Bo z tego tutka wynika, że jest OK, a tymczasem ja próbowałem... bezskutecznieZobacz Komentarze Newsów
Postów: 651 Miejscowość: Warszawa, PL Data rejestracji: 18.10.07
Dodane dnia 07/23/2008 23:23
Studia dla inżynierów CAE
Politechnika Gdańska wraz z firmami DES ART Sp. z o.o. oraz CADOR CONSULTING Sp. z o.o. zapraszają na dwusemestralne studia podyplomowe dotyczące symulacji komputerowych dla inżynierów.
Nowoczesne symulacje komputerowe stanowią rewolucję we współczesnej inżynierii i odgrywają bardzo istotną rolę we wszystkich gałęziach produkcji przemysłowej. Metody symulacyjne zmniejszając koszty produkcji, przyczyniają się do osiągania optymalnych własności projektowanych obiektów oraz pozwalają na odejście od konstrukcji przewymiarowanych i drogich.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Politechnika Gdańska (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej) wraz z partnerami DES ART sp z o.o. oraz CADOR CONSULTING sp. z o.o., rozpoczynają realizację projektu w postaci studiów II-go stopnia pod nazwą "Symulacje komputerowe dla inżynierów". Jest to już druga edycja kursu z rozszerzonym programem. Studia rozpoczynają się w październiku bieżącego roku.
Szczegóły dotyczące rekrutacji, programu i zagadnień poruszanych na Studiach znajdziecie Państwo na stronach internetowych Politechniki Gdańskiej:
http://www.mif.pg.gda.pl/mes
http://www.pg.gda.pl
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt:
Kierownik organizacyjny: mgr Krystyna Szaniawska
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
ul. Gabriela Narutowicza 11/12
80-952 Gdańsk
Gmach Główny, pokój 33
telefon: (58) 347-20-48
e-mail: studium-mes@mif.pg.gda.pl
Pozdrawiam,
Admin
We live in an age when pizza gets to your home faster than police or an ambulance
Skocz do Forum:
Reklama
Szukaj
Logowanie
Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem? Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
Bulix 26.01.2022 Witam, szukam osoby która ogarnia program FEMM.
damian14100 25.01.2022 Witam,
Czy znajduje się na forum osoba która ma doświadczenie w obliczeniach wytrzymałościowych wózków wagonowych ?
BE-FEA 31.03.2021 Nie pracuję w Deform, ale może coś podpowiem na zasadzie analogii do innych programów MES. Napisz jeśli nadal aktualne.
daniel8894 31.03.2021 Czy pomógłby ktoś w zrobieniu symulacji procesu skrawania w Deform 3 d
BE-FEA 09.03.2021 Postaram się pomóc, zapraszam do kontaktu jeśli nadal aktualne.
kinia22 09.03.2021 witam, potrzebuje kogoś kto pomoże w przygotowaniu projektu w programie COMSOL - przeplyw ciepła przez ośrodek porowaty!
BE-FEA 02.04.2020 Przerobiło mi jedną literę na emotkę. Chodzi o przycisk new thread
BE-FEA 02.04.2020 Żeby dodać nowy temat wystarczy wejść w odpowiedni dział i kliknąć mały przycisk "ew thread" po prawej stronie.
KrzywaOHIO 30.03.2020 Jak dodać nowy wątek na forum?
Konrad96 02.12.2019 Witam, czy jest tu ktoś kto dobrze zna się na programie Robot struktural i pomógłby mi zamodelować belkę żelbetową podobną do belki użytej w badaniu? Proszę o kontakt jeśli ktoś chciałby pomóc